باشگاه مشتریان سپنتا

باشگاه مشتریان سپنتا بستری است جهت غنی سازی سبد خرید خانوار و بهبود کیفیت خرید تا هر آنچه مورد نیاز یک خانواده است در سراسر کشور به صورت تخفیفی و در نزدیک‌ترین موقعیت ممکن فراهم شده باشد.
خیر؛ برای عضویت در این باشگاه کافیست یک یا چندین کارت بانکی خود (بانکهای عضو شتاب) را از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل باشگاه مشتریان سپنتا ثبت و فعال نمایید.
با مراجه به بخش پروفایل من در سایت و اپلیکیشن سپنتا می توانید در بخش کارت های من، کارت بانکی مورد نظر خود را سپنتایی کنید. همچنین در این بخش تمامی کارتهایی که شما در سامانه سپنتا ثبت کرده اید نمایش داده‌ می‌شود.
خیر؛ شما پس از فعال سازی کارت بانکی خود در طول سال هر زمان می‌توانید به هر یک از مراکز سپنتایی مراجعه و از خدمات خرید تخفیفی بهره‌مند شوید.
خیر؛ شما می توانید در طول سال به تعداد نامحدود به هر یک از مراکز سپنتایی مراجعه نموده و از خدمات خرید تخفیفی بهره‌مند شوید.
خیر؛ کافی است پس از اتمام خرید و بدون درخواست تخفیف یا حتی اعلام عضویت در باشگاه مشتریان سپنتا، با استفاده از کارت فعال شده خود در سامانه سپنتا، بر روی دستگاه کارتخوان سپنتا مبلغ کالا خریداری شده و یا خدمات دریافتی را پرداخت نمایید. دستگاه کارتخوان بصورت اتوماتیک میزان تخفیف اعلامی در سامانه سپنتا را محاسبه نموده و از کل خرید کسر می نماید. درنهایت مبلغ کل، مبلغ تخفیف و مبلغ نهایی پرداخت شده برروی رسید کارتخوان چاپ می گردد.
خیر؛ شما می‌‌توانید از تخفیف به روی تمامی محصولات و خدمات مراکز سپنتایی که روی مبلغ کل فاکتور اعمال می شود (نه بخشی از خرید شما) بهره‌مند شوید.
شما می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت سپنتا و با استفاده از بخش نزدیک من، موقعیت مکانی تمامی مراکز سپنتا را نسبت به موقعیت خود مشاهده کنید و همچنین با انتخاب هر کدام از مراکز می توانید از آدرس و شماره تماس آن مجموعه مطلع شوید و از طریق قابلیت مسیر‌یابی نزدیک ترین مسیر تا مقصد مورد نظر را مشاهد کنید. همچنین با مراجعه به بخش مراکز سپنتایی در سایت و اپلیکیشن سپنتا می‌توانید لیست تمامی مراکز سپنتا را مشاهده کنید.