باشگاه مشتریان سپنتا

شرکت توسعه تجارت ایده پردازان سپنتا ایساتیس، با نام تجاری "سپنتا"، از سال 1397 فعالیت خود را با ایده ارائه راهکارهای نوین در زمینه باشگاه مشتریان آغاز نمود . سپنتا راهکاری است هوشمندانه و خلاقانه که افراد جامعه در سراسر کشور می توانند به واسطه داشتن کارت های بانکی به راحتی در آن عضو شده و از امکانات تخفیفی آنی در هنگام خرید از مراکز معرفی شده و نیز کسب امتیازات متنوع بهره مند شوند. افزایش توان و ایجاد انگیزه برای خرید بیشتر در اقشار مختلف جامعه از اهداف سپنتا بوده تا همواره چرخه اقتصاد برای ارائه دهندگان کالا و خدمات در کشور عزیزمان ایران در گردش باشد. سپنتا سعی نموده تا با شناسایی نیازهای مختلف جامعه، راهکارهایی را خلق نماید تا انگیزه و توان خرید در طیف وسیعی از مشتریان بالفعل و بالقوه خدمات و کالا در کشور افزایش یابد.
هایپرها، فروشگاه ها و مراکز فروشی که از دستگاه کارت خوان سپنتا استفاده می کنند، همواره تخفیف های روزانه و همیشگی خود را به مشتریانی ارائه می دهند که عضو باشگاه مشتریان سپنتا باشند. این مزیتی برای مراکز خرید است تا همیشه از مشتریانی وفادار بهرمند شوند.

سپنتا کارت با بررسی نیاز های خانوار که شامل هزینه، خوراک، پوشاک، تفریحی و بهداشت و درمان می باشد مراکزی را در همه زمینه های مذکور با توجه به کیفیت، قیمت اجناس و خدمات گلچین نموده و با عقد قرارداد با آن مرکز بستری را فراهم نموده که سرپرست خانوار بتواند با شرایطی خاص از سرویس های این مرکز استفاده نماید .